PRÍRODNÝ „LOOK“ DO VÁŠHO INTERIÉRU

ŠIROKÝ VÝBER PRÍRODNÝCH MATERIÁLOV


Bambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov, ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití mnohých designov ručne spletených prírodných tkanín. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka mnoho množstvo estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov. Rolety možno dostať v dvojitom prevedení, a to s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vzhľadného balu alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k obľúbenému a pravidelnému riaseniu.

Naše produkty

Bambusové roletky

Bambusové roletky ASHA

Základný výrobok produktového radu bambusových roletiek. Tkanina je rolovaná smerom nahor do úhľadného balu. Ovládanie roletky je zaistené povrázkom a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku stiahnutia roletky.

Bambusové roletky FEBA

Jedná sa o elegantný typ bambusových roletiek. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou, čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zabezpečené povrázkom a aretáciou s brzdou, čo umožňuje nastaviť výšku stiahnutia tkaniny.

Bambusové roletky EDESA

Ide o posledného predstaviteľa bambusových roletiek, ktorý je vyrábaný len z prírodnej tkaniny juta. Ovládanie je zabezpečené navíjaním na hriadeľ pomôcť retiazky a mechanizmu s brzdou. Umožňuje ľubovoľné nastavenie výšky stiahnutia.