Plynulá regulácia prirodzeného osvetlenia a slnečného žiarenia

Ponúkame k dodaniu niekoľko typov vonkajších žalúzií


Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen na zatienenie okien moderných rodinných domov, ale aj administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálnu zatemnenie použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý.

Naše produkty

EXT50 / INT50

HLINÍKOVÉ VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Žalúzie EXT50 má bočné vedenie oceľovým lankom. Horný profil spoločne s balom lamiel je možné prekryť krycím plechom. Žalúzie INT50 sú bez vodiacich laniek.

C 80 / C 65

HLINÍKOVÉ VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Vonkajšie žalúzie s lamelou C65, C80 sú najrozšírenejším typom. Sú osadené lamelami v tvare C, ktoré sú vedené po stranách vo vodiacich lištách.

Z 90 / Z 70

HLINÍKOVÉ VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Žalúzie Z70, Z90 majú lamely v tvare Z, čo umožňuje lepšiu domykateľnosť než u lamely tvaru C. Na spodnej strane lamiel je tesnenie znižujúce hlučnosť.

EXT 50-V

HLINÍKOVÉ VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Vonkajšie žalúzie EXT 50-V sa líšia od žalúzií EXT50 veľkosťou horného profilu, kde je profil 40×40 mm nahradený profilom 56×58 mm.