Plastové okná LEADER

 Cenovo dostupný profilový systém Leader disponuje dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Je vhodný pre objektovú výstavbu, bytovú a priemyselnú výstavbu s maximálnym prihliadnutím na ekonomiku.

 Dávame vám okná, ktoré sú založené na 30 rokoch skúseností. Sú odolné, bezpečné, izolujú od vonkajších faktorov a sú cenovo dostupné.

 Bezpečnosť našich okien zlepšujú kovania Siegenia Aubi Titan AF, ktoré majú západku proti vlámaniu a schopnosť ľahko sa prispôsobiť triede ochrany proti vlámaniu WK1 a WK2.

 Dvojité zasklenie s hrúbkou 24 mm s súčiniteľom prestupu prestupu tepla Ug=1.0 W/(m2K) zabezpečuje pohodlie a kľud.

Charakteristika:

Profil
5-komorový systém so šírkou profilu 71 mm (Deceuninck/Inoutic – Arcade). Odolný voči poveternostným podmienkam a znečisteniu ovzdušia. Priama alebo poloblúková línia krídla. Tvar okna sa dá upraviť skoro ľubovoľne. Záruka trvácnosti farieb. Bezolovnatý výrobok.

Sklo
Dvojsklo s hrúbkou 24 mm s koeficientom tepelnej priepustnosti Ug=1,0 (W/m2∙K).

Kovanie
TITAN AF: otočná hlavica, manipulátor krídla, bezpečnostné čapy, blokovanie kľučky. Jednoduchá montáž pre zlepšenie bezpečnostnej triedy na WK1 a WK2.

Tesnenie
Vysoká trieda vodoodpornosti. Systém dvoch tesnení.

Kľučka
Kľučka s hliníkovou rukoväťou alebo akákoľvek z typov Hoppe Secustic.

Farby
Biela, šedá, antracyt, tmavo-hnedá, čierny dub, zlatý dub, mahagon, macor, orech, winčester, a široká ponuka neštandardných farieb.

Farebné prevedenia:

leader_ok

leader_klasicky

Klasické prevedenie

leader_oblukovity

Moderné oblúkovité prevedenie