Plastové okná PRESTIGE – štandard pre vaše bývanie

Tento profilový systém s vkusnou líniou tvarov predstavuje nadčasovú estetiku moderného vzhľadu okien.

Podľa policajných štatistík v Poľsku dochádza k niekoľkým stovkám vlámaní a krádeží denne. 70 percent z nich sa odohráva dverami a balkónovými oknami v miestnostiach v prízemí budov. Treba sa postarať o svoju bezpečnosť.

U nás máte na výber 6-bunkové profily o šírke 76 mm odolné proti poveternostným vplyvom a nečistotám, kovanie Sigienia Aubi Titan AF vybavené špeciálnymi západkami proti vlámaniu, vďaka čomu je okno veľmi bezpečné a stabilné.

Sú to drahšie verzie kovania v oknách, ktorých úlohou je zabezpečiť vašu bezpečnosť. Ale ak chcete vymeniť okná v miestnosti, ktorá pre vás nie je tak dôležitá, napríklad v pivnici alebo v dielni, máme pre vás aj lacnejšie ponuky.

Naše okná sú dve sklá v balení s hrúbkou 42 mm. Aj tu máte na výber. Okrem štandardných okien môžete zvoliť niektoré zo širokej škály dekoratívnych skiel v rôznych vzoroch a farbách.

Charakteristika:

Profil
6-komorový systém so šírkou proflu 76 mm (Deceuninck/Inoutic – Prestige). Vkusná línia s nadčasovou estetikou. Odolný voči poveternostným podmienkam a znečisteniu ovzdušia. Záruka trvácnosti farieb. Bezolovnatý výrobok.

Sklo
Sklenná výplň s hrúbkou do 44 mm, široká ponuka dekoračných skiel.

Kovanie
TITAN AF: mikroventilácia, otočná hlavica, manipulátor krídla, bezpečnostné čapy, blokovanie kľučky. Jednoduchá montáž pre zlepšenie bezpečnostnej triedy na WK1 a WK2.

Tesnenie
Vysoká trieda vodotesnosti, systém troch tesnení.

Kľučka
Kľučka hliníková alebo ľubovoľná iná kľučka HOPPE.

Farby
Biela, šedá, antracyt, tmavo-hnedá, tmavý dub, zlatý dub, mahagon, macor, orech, farba alebo cela škála neštandardných farieb.

Farebné prevedenia:

prestige_ok