DOKONALÉ ZATIENENIE

VOĽBA INTENZITY ZATIENENIA A KOMPLEXNÉHO FAREBNÉHO ZOSÚLADENIA


Textilné roletky DEŇ / NOC dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

Naše produkty

JAZZ 17 DEŇ / NOC

Bez krytu navinutia, voľne visiace

Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládanou navíjacím mechanizmom pre navíjanie látky určená hlavne pre montáž na rám okna.

JAZZ EXPERT DEŇ / NOC

Bez krytu navinutia, voľne visiace

Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládanou navíjacím mechanizmom pre navíjanie látky určená hlavne pre montáž na stenu.

COLLETE XL DEŇ / NOC

S krytom navinutia a krycími lištami

Textilná roletka s retiazkou ovládanou navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

OPTIMA DEŇ / NOC

S krytom navinutia a vodiacimi lištami

Textilná roletka s retiazkou ovládanou navíjacím mechanizmom určená pre montáž na rám okna. S krytom navinutia a vodiacimi lištami.

OPUS

Bez krytu navinutia, voľne visiaca

Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s krytom návinu, s retiazkou ovládanou nosidlami navíjaním látky určená pre montáž priamo na stenu alebo strop.