DOKONALÉ ZATIENENIE

VOĽBA INTENZITY ZATIENENIA A KOMPLEXNÉHO FAREBNÉHO ZOSÚLADENIA


Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

Naše produkty

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT

Bez krytu navinutia, voľne visiace

Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládanou navíjacím mechanizmom pre navíjanie látky určené pre montáž na krídlo okna, do ostenia

COLLETE PLUS, XL

S krytom navinutia a krycími lištami

Textilná roletka s retiazkou ovládanou navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

OPTIMA, OPTIMA MINI

S krytom navinutia a vodiacimi lištami

Roletka s retiazkou ovládanou nosidlami. Box roletky je plastový. Látka je vedená v plastových vodiacich lištách. Je určená pre montáž.

STREAM PLUS, STREAM S

Bez krytu navinutia, voľne visiace

Látková roletka tradičnej konštrukcie s pružinovým pohonom navíjania látky, určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

LEGEND

Pre strešné okná

Látková roletka s dokonalým dizajnom a reprezentatívnym vzhľadom, ovládaná pružinou v hriadeli priamo určená pre montáž do krídla strešného okna.

OPUS

Bez krytu navinutia, voľne visiaca

Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s krytom návinu, s retiazkou ovládanou nosidlami navíjaním látky určená pre montáž priamo na stenu